
O našóóóm klane moc nepowíííme ale je tóóó ako naožáááj šupéééé maááte aj zabezpečenúúú ochranu!!
Neúúúútočte na vlkolakoch o ktorýýých Vááám napíííšem, že na nííích neúúútočiť jasnéé?..aléé neéé..jhehiQ
Histíoóória klááníííQu je, že ho mááám aj na trojeééčke ale voláá sa Cullens Family Vampire a néé Cullens Family Vampire2 ..tak a to jééé šéécko no nééé heheh...:)
No zatííím smutnýých:
Rosalie Hall:) smúúútim, že víííce nemááám